ka-ringas lazerių erdvėKlubas Aktyviems: arena lazerių mūšiams, tankų kovos, netradicinės Jūsų šventės idėjos

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On TwitterVisit Us On PinterestCheck Our Feed

Karinga diena lazerių erdvėje

Nauja karinga diena: 2014-08-27 skelbiame karingą atvirų durų dieną lazerių erdvėje „KA-Ringas“!

[caption id="attachment_607" align="alignright" width="300"]Lazerių erdvė nemokamai Karinga atvirų durų diena: Lazerių erdvė – nemokamai![/caption]

Kviečiame Jus nuo 12 iki 20 val. ne tik susipažinti su išplėsta, šiuo metu didžiausia Kaune, o gal ir Lietuvoje, lazerių mūšio arena, sužinoti apie mūsų siūlomus scenarijus, pramogas šventėms, įmonėms, mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams. Apsilankę pas mus galėsite ne tik apžiūrėti patalpas ir įrangą, bet ir išbandyti vieną iš mūsų misijų, kad arčiau susipažinti su šia naujoviška ir kupina įspūdžių pramoga. Ir visa tai visiškai nemokamai! Tad griebk draugus ir keliauk pas mus!

Dėmesio! Labai rekomenduojame apsilankyti ir vyresnius, aktyvių pramogų nebijančius, nes ši pramoga tikrai tinkama ne tik paaugliams. Mūsų lazerių erdvė skirta visiems, kurie nori pabandyti ne vien bėgiojimą su ginklu rankoje, bet ir įgyvendinti įvairias misijas, išbandyti tiktiškas, komandines kovas.

Daugiau apie mūsų misijas ir scenarijus galite  sužinoti puslapiuose Lobių sala, Karo keliu, Lazerinis dažasvydis, Knygnešiai ir žandarai.