ka-ringas lazerių erdvėKlubas Aktyviems: arena lazerių mūšiams, tankų kovos, netradicinės Jūsų šventės idėjos

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On TwitterVisit Us On PinterestCheck Our Feed

Žaidimas „Karo keliu“

Karo keliu lazerių erdvėje "KA-Ringas"Keliaukite „Karo keliu“ Kaune lazerių erdvėje„KA-Ringas“. Žaidimas skirtas dviems komandoms, kurio metu ne tik reikės keliauti kupinais pavojų „KA-Ringas“ apylinkių takais, bet ir stengtis nugalėti savo priešininkus, išlaisvinti įkaitą, kovoti dėl kasyklos, bunkerių. Bet visada svarbiausia nugalėti priešininką, kad nukeliauti karo keliu į tikslą ir pergalę. Žaidėjai galės pasirinkti ilguoju ar trumpuoju „Karo keliu“ norės keliauti į pergalę. Trumpasis žaidimas truks iki valandos, o ilgasis iki 1 val. 30 min.  Naujasis „Draugų mūšio“ žaidimas lazerių erdvėje orientuotas į komandas, kurios nori aktyvaus, judraus žaidimo, pramogos orientuotos į puolimą ir gynybą. Kiekviena pergalė laimėjusiai komandai padovanoja miestelio KA-Ringas turtus. Pergalė skiriama komandai, kuri žaidimo turi iškovojusi daugiausią turtų.

Žaidimas „Karo keliu“ sudarytas iš:

  • 2 skirtingų šaudymosi misijų;
  • 2 skirtingų gynybos/puolimo misijų;
  • Ilgasis žaidimas „Karo keliu“ suteikia 2 papildomas misijas.

DĖMESIO! Žaidimo vedėjas bet kada gali papildyti žaidimą lazeriais papildomomis misijomis.

Žaidimo trukmė:
Kelionė trumpuoju „Karo keliu“ trunka 1 val.
Kelionė ilguoju  „Karo keliu“ trunka 1 val. 30 min.

Žaidimo sudėtingumas: 1 lygis.

Žaidėjų skaičius:  iki 16 žaidėjų aikštelėje, esant didesniam žaidėjų kiekiui komandose taikomas komandos nario keitimo modelio arba siūlomas žaidimas Turnyras.
Dėmesio! Šio žaidimo negalima žaisti mažesnėms nei 8 žaidėjų grupėms.

Kaina:
Bilietas į kelionę trumpuoju „Karo keliu“ kainuoja 9 € / 31,08 Lt . Bilietas į kelionę ilguoju  „Karo keliu“ kainuoja 12 € / 41.43 Lt.