ka-ringas lazerių erdvėKlubas Aktyviems: arena lazerių mūšiams, tankų kovos, netradicinės Jūsų šventės idėjos

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On TwitterVisit Us On PinterestCheck Our Feed

Edukacinės programos

Edukacinės programos – tai moksleiviams skirtos programos, siekiant parodyti, kad laisvalaikį galima leisti ne tik prie kompiuterio, bet ir žaidžiant realybėje smagius, aktyvius žaidimus draugų būryje, bei žaidimo metu susipažįstant su istoriniais, geografiniais ar kitais pažinimui skirtais faktais ir istorijomis.

Edukacinės programos ne muziejuje?

Dažniausiai renkantis edukacines programas galvojama apie muziejus ar kitas lankytinas vietas, kuriose daug eksponatų ir gidas pasakojantis apie įdomius faktus, kuriuos tie eksponatai įprasmina. Tačiau siekdami, kad edukacinė diena praeitų ne tik pasisėmus įdomių istorijų, tačiau ir aktyvių pramogų, siūlome Jums apsilankti pas mus lazerių erdvėje. Žaisdami draugų mūšį lazerių erdvėje ne tik šaudysitės elektroniniais šautuvais (angl. laser tag), bet ir galėsite sudalyvauti pasirinktos tematikos žaidime, kurį sudarys daug įvairių misijų, o tarp jų sužinosite daug naujų dalykų apie istoriją, geografiją ar kitą mokslo sritį. Todėl ne tik muziejuje gali būti surengtos įspūdžių ir įdomių istorijų kupinos edukacinės programos.

Edukacinės programos – ar tai saugu?

Rinkdamiesi edukacines programas, o ypač aktyviose pramogose, mokytojai visuomet klausia – ar ši pramoga saugi? Norime nuraminti, kad tai nėra pavojingiau nei kūno kultūros pamokoje.

  • Žaidimas lazeriais skamba labai pavojingai, ypač prisimenant moksleivių pomėgį spiginti draugmas į akis koncentruoto lazeriuko spinduliu. Mūsų pramoga paremta infraraudonųjų spindulių principu ir tokių lazerių šviesų mes nenaudojame, todėl nekyla grėsmė akių žalojimui. Žaidimas lazeriais lazerių erdvėje „Ka-ringas“ vyksta nematomais ir nejautriais akiai infraraudonaisiais spinduliais.
  • Žaidimo aikštelė suformuota taip, kad kiek įmanoma minimizuoti galimybę pavojingai judėti joje. Žaidimo metu griežtai draudžiama šokinėti per dekoracijas, beprtiškai bėgioti, kaišioti ginklus iš nematomų zonų, kad nesužeisti savęs ir draugų. Detalesnė informacija apie saugumo reikalavimus apteikiama instruktažo metu prieš programą, o žaidimo organizatorius visos programos metu būna žaidimo aikštelėje ir matydamas bet kokį bandymą pavojingai žaisti, nusižengti saugumo taisyklėms sudrausmina žaidėjus arba išjungia žaidėjo ginklą nuotoliniu būdu ir pašalina iš aikštelės, kad nekeltų grėsmės savo draugams.
  • Siekiant apsaugoti žaidėjus nuo galimos susidūrimo rizikos padarinių, visi žaidėjai gauna šalmus. Net ir susidūrus dviems žaidėjams, juos apsaugo šalmai, sugersiantys galimai patiriamą smūgį.
  • Žaidimo aikštelėje visuomet leidžiama dalyvauti ir mokytojams drauge su moksleiviais arba stebėti drauge žaidimą su organizatoriumi siekiant užtikrinti maksimalų saugumą ir drausmę.

Edukacinės programos saugumas yra neatsiejama edukacinės programos dalis.

Edukacinės programos tematika

Šiuo metu mes siūlome pagrindinę savo edukacinę programa „Knygnešiai ir žandarai“, kurios metu galite ne tik pažaisti draugų mūšį lazerių erdvėje, tačiau ir sudalyvauti skirtingose komandose kaip knygnešiai ar žandarai, bei išgirsti įvairių įdomių istorijų apie unikalų Lietuvos praeities laikotarpį, kuomet buvo draudžiama lietuviška spauda. Be to, būdami knygnešių komandoje, pajusite žandarų persekiojimą, kaip jį jausdavo mūsų lietuvišką žodį saugoję knygnešiai.

Tačiau mes neapsiribojame vien šiuo scenarijumi. Pageidaujant galime pasiūlyti ne tik minėtą scenarijų lietuvių kalbos ar istorijos mokytojams, tačiau ir geografijos, fizikos ar kitų dalykų edukacines programas.

Edukacinės programos didelėms grupėms

Eduakcinės programos gali būti vykdomos ne tik 16 žaidėjų grupėms (tai maksimalus žaidėjų kiekis aikštelėje vienu metu), bet ir didesniems kolektyvams iki 48 dalyvių. Kol viena grupė žaidžia žaidimo aikštelėje ir klausosi įvairių istorijų, kita grupė gali žaisti atitinkamos tematikos protų mūšio žaidimą, arba grupėmis žaisti stalo žaidimus, kuriuos praves atskiras žaidimų organizatorius. Taip pat pažymėtina, kad visuose žaidimuose, tiek stalo, tiek protų mūšio tiek draugų mūšio lazeriais, gali dalyvauti ir mokytojai.