• Gimtadienio šventės

  Žaidimai lazeriais Laser tag
 • Įmonių vakarėliai

  Estafetės, turnyrai sodybose
 • +370 6149 0000

  Kaunakiemio g. 5, Kaunas

Lazerių erdvė “Draugų mūšis”

Lazerių erdvė - apleistoje kasykloje

Lazerių erdvė – tai ne lazerių šou, kurį stebi ir grožiesi vaizdais. Lazerių erdvė – tai pramoga, kurioje dalyvauji pats ir kovoji su savo draugais dėl pergalės. Jūsų laukia įspūdinga arena lazerių žaidimui, elektroniniai ginklai nesukeliantys skausmo ir žaidimas kupinas netikėtumų, įvairių misijų, netikėtų užduočių, o svarbiausia begalės šypsenų ir smagių emocijų.

Suburkite dvi komandas ir šaudykite lazeriais specialiai tam sukurtoje lazerių erdvėje. Ieškokite savo priešų apleistoje kasykloje, karo nusiaubtame kaime ar karo lauke. O gal net pas Jus kieme?

Lazerių erdvė: Kaip vyksta žaidimas lazeriais?

Žaidimas lazeriais vyksta labai paprastai. Žaidėjai susiskirsto į komandas, apsirengia liemenes, užsideda šalmus, kuriuose sumontuoti šūvius fiksuojantys jutikliai, gauna ginklus kuriuose yra ribotas kiekis gyvybių, šovinių ir apkabų šoviniams. Kiekvieno žaidėjo jautri vieta – šalmas. Todėl tikslas pašauti priešininką ir įvykdyti žaidimo metu gautą užduotį. Ginklo ekrane galima matyti likusį šovinių ir nepanaudotų apkabų kiekį, likusį gyvybių skaičių. Kuomet žaidėjo gyvybės baigiasi, šalmas dega raudonai, o ginklas nebešaudo.

Įvairios užduotys ir scenarijai privers atitrūkti nuo kasdienybės ir pasinerti į lazerių erdvės kovos lauką, siekti tikslų ir pergalės.

Kiekvienas karys privalo būti ne tik taiklus bet ir labai pastabus. Todėl stebėkite aplinką. Galite aptikti pagalbinių priemonių savo priešo įveikimui arba išvengti netikėtų kliūčių.

Žaidimo lazeriais (angl. laser tag) privalumai:

 • žaidimui nereikia jokios specialios aprangos;
 • žaidimas gali būti perkeltas į bet kokią kitą teritoriją;
 • nėra skausmo pavojaus – šovinių galinčių pataikyti į jus;
 • nekainuoja papildomi šoviniai;
 • žaidime lazeriais nenaudojami šviesą skleidžiantys lazeriai, kruie gali pakenkti jūsų akims;
 • labai daug įvairių žaidimo galimybių, scenarijų, misijų.

Lazerių erdvė: Aktyvios pramogos ne tik jaunimui

Aktyvios pramogos - žaidimas lazeriais

Aktyvios pramogos yra pats geriausias būdas atsipalaiduoti nuo mokslų, darbų ir kitų dienos rūpesčių. Žaidimas lazeriais skirtas jaunimui nuo 14 iki 100 metų. Jaunesnioji karta galės persikelti į realybę iš kompiuterių ekranų, o vyresnieji prisiminti armijoje praleistas dienas.

Vienu metu gali žaisti 2-3 komandos, ne daugiau kaip 10 žaidėjų vienoje lazerių erdvėje arba iki 16 žaidėjų visoje žaidimo erdvėje. Esame didžiausia lazerių erdvė Kaune, kurioje vienu metu gali žaisti iki 16 žmonių ir lazerių žaidimo arena užima didesnį nei 1000 kv. m. plotą.

Pramoga kuri nepaliks abejingų ir užlies azarto bei adrenalino pojūčiais.

Lazerių erdvė yra uždaroje patalpoje, todėl ši arena lazerių žaidimams dirba, bet kokiu oru, bet kuriuo metų laiku. Rekomenduojama laisva apranga, nevaržanti Jūsų judesių, kurios nebaisu susipurvinti slepiantis nuo priešų atokiausiuose kampeliuose.

Lazerių erdvė: Žaidimas lazeriais – tai ne tik šaudymas

Mes siūlome ne tik šaudymo lazeriais žaidimą, bet ir visą scenarijų, kurio metu reikės vykdyti įvairias misijas. Jums tik reikia nuspręsti kokio pabūdžio žaidimo norite. Galite pasirinkti žaidimą lazeriais, kuriame daugiau puolimo ir gynybos, arba žaidimą kuriame reikės ne tik siekti pergalės prieš priešininkus stengiantis juos nušauti, bet ir įvykdyti įvairias užduotis. Atsižvelgdami į skirtingus įvairių komandų poreikius, paruošėme skirtingus žaidimus.

“Karo keliu” – tai naujausias “Ka-Ringas” lazerių ervės žaidimas, skirtas norintiems puolimu ir gynyba paremtos karinės aktyvios pramogos.

“Lobių sala” – tai populiariausias ~1,5 val trunkantis scenarijus sudarytas iš 6 skirtingų misijų. Jo metu kovojama dėl KA-Ringas salos lobių.

“McDonalds lazerių erdvė” – specialiai McDonalds restoranų lankytojams sukurtas lazerių erdvės žaidimo scenarijus, kurio metu kovojama ne tik dėl pergalių misijose, bet ir dėl McDonalds ingridientų, nulemiančių laimėtoją scenarijaus pabaigoje.

“KA-Ringas Turnyras” – specialus ir išskirtinis pasiūlymas 12-18 asmenų kolektyvui, verslo partneriams.

 

 

 

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.
*
*