Netradicinės bernvakario idėjos

Pradėjus organizuoti šventę dažnai iškyla klausimas kaip ją suorganizuoti kuo įdomiau ir aktualiausias klausimas tampa kur ieškoti įdomiausios bernvakario idėjos? Mes siūlome keletą bernvakario idėjų, kuriomis galite papildyti mūsų siūlomą žaidimą „Bernvakario pramogos”.

Bernvakario idėjos: Bernvakario priesaika

Dauguma bernvakarių neapsieina be bernavario priesaikos, kuriai dažniausia trūksta geros idėjos. Dalis bernvakarių būna be priesaikos, dalyje benrnvakarių vakarinėje dalyje vaišių metu, o dalis benrvakarių renkasi jaunikio priesaiką žaidimo „Bernvakario pramogos” metu. Bernvakario priesaikos tekstą gali paruošti klubo aktyviems „KA-Ringas” komanda arba jaunikio draugai. Bernvakario priesaikos pavyzdžius galite rastti skiltyje „Bernvakario priesaika”

Bernvakario idėjos: Apsauga nuo kočėlo

Bernvakario pramogos: apsauga nuo kočėlo
Bernvakario pramogos: Apsauga nuo kočėlo

Jei norite ne vien bernvakario priesaikos, o ir netikėtos bernvakario idėjos – siurprizo, galite jaunikį apdovanoti netikėtų aksesuaru – apsauga nuo kočėlo. Tai tikras kareiviškas šalmas, su kuriuo jaunikis drąsiai galės grįžti namo po vakarėlių ir apsaugoti savo pakaušį nuo pykstančios žmonos. Tai ne tik šventės atributas, bet ir svarbus gyvenimo įrankis, nes mergvakaryje jaunoji tikriausia neliks neapdovanota kočėlu, skirtu jaunikio auklėjimui.

Bernvakario idėjos: Dovana jaunikiui

Dažnai draugai vestuvių proga nori įteikti linksmą dovaną jaunikiui, kurią jis galėtų pasilikti prisiminimui. Perspėkite klubo „KA-Ringas” komandą ir mes paruoštą dovaną įkomponuosime į žaidimo scenarijų ar numatysime pertraukėlę numatytos dovanos įteikimui. Dovana jaunikiui gali būti nuo mažo siurprizo  iki didelio įpakuoto daikto – svarbiausia įsimintina ir įdomi.

Kartais įdomi mintis gali tapti puikiu bernvakario idėjos pagrindu ir tapti išskirtiniu Jūsų šventės akcentu.