Lazerių erdvė festivalyje Granatos live 2014

lazerių erdvė festivalyje "Granatos Live 2014"
Lazerių erdvė „KA-ringas”: Taurės

Aktyvios pramogos  lazerių erdvėje „KA-Ringas“ kviečia Jus pasitreniruoti prieš turnyrą, kuris bus rengiamas festivalyje Galapagai 2014. Pateikus festivalio Granatos live 2014 bilietą Jūsų visam kolektyvui bus suteikta net 40% nuolaida pasirinktam žaidimui klube „KA-Ringas”. Primename, kad festivalyje Granatos live 2014 bus rengiamas turnyras klubo „KA-ringas“ taurei laimėti. Tikimės padovanoti ne tik „KA-Ringas” taurę, bet ir puikią nuotaiką, begalę šypsenų, neišdildomų įspūdžių. Tikimės, kad apsilankysite ne tik klube „KA-Ringas” bet ir festivalio lauko aikštelėje išbandysite savo jėgas smagiose ir įspūdžių kupinose dvikovose.

Lazerių erdvė: kas tai?

Lazerių erdvė – tai ne lazerių šou, bet kovos elektroniniais ginklais, kurie nesukelia skausmo, yra visiškai nepavojingi, tačiau sukuria puikią aktyvią pramogą. Daugiau informacijos apie šią pramogą ir video medžiagą galite rasti  skiltyje „Lazerių ervė”

Lazerių erdvė festivalyje: Vieta

Lazerių erdvė „KA-Ringas” festivalio metu persikelia iš savo patalpų į Lietuvos liaudies buities muziejų esantį Rumšiškėse. Specialiai šiai aktyviai pramogai bus skirta vieta lauko aikštelėje, kurioje žaidėjai galės kovoti dėl pergalės, o turnyre ir dėl „KA-Ringas” taurės. Treniruotes galite rezervuotis klubo aktyviems „KA-Ringas” lazerių erdvėje, esančioje Kaune, Savanorių pr. 339c.

Akcijos sąlygos:

1. Akcija galioja iki 2014 m. liepos 30 dienos.

2. 40% nuolaida taikoma tik darbo dienomis.

3. Būtina išankstinė registracija

4. Festivalio metu akcija negalioja.

5. Priimamos ne mažesnės nei 6 asmenų grupės.