Mergvakaris

Mergvakario žaidimai gali būti ne vien tradiciniais žaidimais gamtoje. Kviečiame Jus išbandyti mergvakario pramogas klube aktyviems “KA-Ringas”. Specialiai šiai šventei skirtas mergvakario scenarijus ne tik pralinksmins Jus, bet ir opatirsite įspūdžių, kurie tikrai bus neišdildoma mergvakario šventės dalis. Scenarijus “Mergvakario žaidimai” skirtas specialiai merginų kompanijai ir gali būti dar papildytas konkretaus mergvakario kaltininkės asmeniniais gyvenimo prisiminimais, pomėgiais. Dažnai merginos bijo išbandyti pramogą išgirdę, kad reikės šaudyti, tačiau norime atkreipti dėmesį, kad aktyvi pramoga “Mergvakario žaidimai”, kaip ir kitos mūsų pramogos yra neskausmingos ir orientuotos ne į karinį pasišaudymą, bet į smagų, įdomų aktyvų laiko praleidimą tiek su šautuvais, tiek su įvairiomis misijomis, užduotimis, kurios tikrai ne tik praskaidrins nuotaiką, bet ir paliks neišdildomų įspūdžių net labiausiai šaudymo bijančioms mergvakario dalyvėms.

Mergvakario žaidimai: Kas vyksta žaidimo lazeriais metu?

Scenarijų “Mergvakario žaidimai” sudaro įvairios skirtingos misijos, kurių metu pasiskirstę į komandas kovosite elektroniniais ginklais. Atkreipiame dėmesį, kad elektroniniai ginklai nesukelia skausmo, nėra jokių šovinių, galinčių sukelti skausmą ar papuošti mėlynėmis prieš vestuves. Žaidimo metu vykdote įvairias misijas, kurių metu išsiaiškinsite kas dominuos šeimoje, įvertinsite ar draugės gins pakankamai jaunąją tiek šeimoje, tiek žaidimo aikštelėje, mokysitės ieškoti vyro paslėptų turtų. Kiekvienos misijos metu renginio vedėjas pristato tikslus, žaidimo eigą ir paruošia areną lazerių žaidimui. Netikėtos misijos, nenuspėjama jų pabaiga, gera nuotaika ir smagi pramoga laukia Jūsų scenarijaus “Mergvakario žaidimai” metu.

Mergvakario žaidimai: papildomos idėjos

Scenarijaus “Mergvakario žaidimai” metu galime pasiūlyti ne vien žaidimą lazeriais su smagiomis misijomis, bet ir papildomas pramogas:

  • Jaunajai skirtos dovanos paslėpimą lobio skrynioje, kurią jai reikės ne tik sugalvoti kaip atrakinti, bet pirmiausia ir susirasti lobio skrynios raktą vienos iš žaidimo lazeriais misijų metu;
  • tardymą elektros kėdėje. Mūsų linksmi klausimai ir jaunosios šeimyninio gyvenimo neišmanymas, gali baigtis nedėkinguoju šventės dalyvių balsavimu nuspausti raudonąjį mygtuką… Šiai atrakcijai jaunąją sauskelnėmis aprūpiname.
  • priesaikos skaitymą po žaidimo elektros kėdėje arba užlipus ant bačkos. Priesaiką galime ušgraviruoti lazeriu ant virtuvinės lentelės, kad pakabinta virtuvėje visuomet primintu apie duotus pažadus savo draugėms

Rezervuojant laiką, galite informuoti mus apie jaunosios pomėgius ar kokius gyvenimo įvykius, apie kuriuos norėtumėte priminti per mergvakarį. Tokiu atveju scenarijų “Mergvakario žaidimai” galėsime pakoreguoti ir įtraukti keletą suasmenintų misijų, kurios nuotaką dar labiau turėtų nustebinti.

Minimalus žaidėjų skaičius: 6 asmenys
Kaina:

  • Žaidimas lazeriais – 12 eurų asmeniui.
  • Apsauga nuo kočėlo – 15 eur.
  • Tardymas elektros kėdėje – 20 eur.

Trukmė: 1 val. 30 min. + 30 min papildomoms atrakcijoms, jeigu jas užsisakote

Būtina išankstinė registracija su perspėjimu, kad pasirenkamas šis scenarijus bei įvardinant papildomas atrakcijas, kurių norite.

Rezervuoti galima telefonu 861490000 arba Facebook svetainėje (mygtukas “Užsakyti dabar”).