Gimtadienio šventė

Puiki idėja gimtadienio šventei – apsilankymas su draugais klube „KA-Ringas”. Mes Jums galime pasiūlyti ne tik smagų žaidimą lazeriais, bet ir vietą, kur galėsite pasivaišinti atsineštomis vaišėmis. Gimtadienio šventė kluba „KA-Ringas” – tai puiki pramoga, smagiai praleistas laikas ir daug gražių įspūdžių, emocijų, kurios leis prisiminti šventę ilgam. Tad kviečiame švęsti gimtadienius ne tik moksleivius, bet ir vyresnius mūsų žaidėjus, įmones, organizacijas. Jūsų šventę galime papildyti pabėgimų kambarių ar kartingų pramogomis. Patikėkite savo šventės idėjas mums, o mes pasistengsime jas išpildyti.

Gimtadienio šventei nepamirškite pakviesti draugų! Kvietimo šabloną rasite Dažniausiai užduodamų klausimų skilties pabaigoje.

Gimtadienio šventės programa

Paprastas gimtadienis

 •  1 val 20 min. žaidimas lazeriais su instruktažu (misijų kiekis priklauso nuo to kaip sekasi vykdyti komandoms skiriamas užduotis)
 • 30 min. vaišėms. Vaišės galimos tik po žaidimo. Žaidimo metu vaišintis nėra galimybių, nes dalyviai visą laiką užimti pramogoje ir nesėdi prie vaišių stalo nei minutei. Tarp misijų galima nebent atsigerti. Vaišės prieš žaidimą nerekomenduojamos, nes tam nėra skirto laiko ir dėl to dažniausiai žaidimas sutrumpėja dvigubai. Jeigu norite vaišes daryti prieš žaidimą, pasitarkite su mumis.

Super Gimtadienis

 • 1 val 45 min. žaidimas lazeriais su instruktažu (misijų kiekis priklauso nuo to kaip sekasi vykdyti komandoms skiriamas užduotis ir atidžiai išklausyti instruktažą).
 • Vienoje iš misijų vykdysite ne tik skirtą kovinę užduotį, bet ir ieškosite paslėptos lobio dėžutės. Rastą dėžutę turėsite atsidaryti po žaidimo lazeriais ir su joje rastu raktu atsirakinti lobį, esantį skrynioje. Skamba lengvai? Pabandykite. tereikia įveikti tris žingsnius: rasti dėžutę, sugalvoti kaip ją atidaryti ir įveikti skrynios spyną. Sunku? Bet verta! Skrynioje Jūsų lauks dovana! Lobio atrakinimo trukmė yra maždaug 5-10 min, tačiau jį galite atidarinėti ir vaišindamiesi savo atsineštomis vaišėmis.
  • Naujiena! Lobiui surasti galėsite pasinaudoti lobio ieškikliu, kuris artėjant prie lobio mirksės raudonomis ir žaliomis lemputėmis, parodydamas, kuria kryptimi keliauti link lobio.
 • 30 min. vaišėms. Vaišės galimos tik po žaidimo. Žaidimo metu vaišintis nėra galimybių, nes dalyviai visą laiką užimti pramogoje ir nesėdi prie vaišių stalo nei minutei. Tarp misijų galima nebent atsigerti. Vaišės prieš žaidimą nerekomenduojamos, nes tam nėra skirto laiko ir dėl to dažniausiai žaidimas sutrumpėja dvigubai. Jeigu norite vaišes daryti prieš žaidimą, pasitarkite su mumis. Lobio atrakinimo metu vaišintis galima.
 • Šventės pabaigai – sumušime saldžiąją pinjatą! Keletas smūgių lazda ir saldainių lietus jau čia! O gal per lengva? Taip. Todėl mes apsunkinsime šią užduotį ne tik užrišdami jums akis, bet ir paklaidindami Jus, kad būtų dar linksmiau. 

Mega Gimtadienis

 • Mega gimtadienį sudaro dvi pramogos: pabėgimas iš pabėgimo kambarių ir žaidimas lazerių erdvėje. Gimtadienis rekomenduojamas žaidėjams nuo 14 metų, o ypatingai tinkamas suaugusiems.
 • Pabėgimo kambariai DP60: „Bunkeris” ir „Klasė” (www.dp60.lt). Pabėgimo kambarys – tai intelektualus žaidimas, kurio pagrindinė užduotis išsilaisvinti iš užrakintos patalpos per 60 minučių. Šiai misijai įvykdyti neturėsite jokių specialių priemonių ar įrangos – vieninteliai ginklai šiame išgyvenimo žaidime – Jūs pats ir Jūsų komanda. Tik dirbdami kartu pasieksite savo tikslą – laisvę. Ištrūkę (arba išleisti) į laisvę, keliausime į lazerių erdvę.
 • Lazerių erdvėje pasinersime į dviejų komandų dvikovą, kuri truks 1 val 45 min. (žaidimas lazeriais su instruktažu, misijų kiekis priklauso nuo to kaip sekasi vykdyti komandoms skiriamas užduotis ir atidžiai išklausyti instruktažą).
 • Pasisotinote įspūdžiais ir emocijomis, bet išalkote ir norite užkąsti? Po visų žaidimų Jums skiriamos 45 min. vaišėms. Vaišės galimos tik po žaidimo. Žaidimo metu vaišintis nėra galimybių, nes dalyviai visą laiką užimti pramogoje ir nesėdi prie vaišių stalo nei minutei. Tarp misijų galima nebent atsigerti. Vaišės prieš žaidimą nerekomenduojamos, nes tam nėra skirto laiko ir dėl to dažniausiai žaidimas sutrumpėja dvigubai. Jeigu norite vaišes daryti prieš žaidimą, pasitarkite su mumis. 

Tai ar pasiruošęs susprogdinti savo gimtadinio emocijas mūsų lazerių erdvėje?

Gimtadienio kaina

Paprastas gimtadienis: 12 eurų asmeniui. Trukmė iki 2 val. 

Supergimtadienis: 12 eurų asmeniui  + 50 eur (už papildomą pusvalandį, lobį, pinjatą ir jų turinius). Trukmė iki 2 val 30 min. 

Mega gimtadienis: 290 eur kolektyvui iki 14 asmenų. Papildomiems žaidėjams taikomas 20 eur mokestis vienam dalyviui. Trukmė iki 3 val 30 min. 

Gimtadienio vieta: Kaunakiemio g. 5, Kaunas. Esant pageidavimui, galime atvykti į vietą (dėl kainos ir galimybių teiraukitės telefonu).

Mega gimtadienio pradžia vyksta pabėgimų kambariuose DP60 Vytauto pl. 29, ištrūkę į laisvę keliaujame į lazerių erdvę KA-Ringas Kaunakiemio g. 5.

Labai svarbu: Keliaujantiems pas mus reikia būtinai atkreipti dėmesį, kad Kaunakiemio g. 5 adresas yra labai labai didelė teritorija. Atvykimas pas mus yra iš Karaliaus Mindaugo pr., įvažiavimas yra tarp kebabinės Todžė ir picerijos Vice city pica