Ka-ringas

Daugiau erdvės! Daugiau veiksmo! Daugiau emocijų!

Puiki idėja gimtadienio šventei – apsilankymas su draugais klube “KA-Ringas”. Mes Jums galime pasiūlyti ne tik smagų žaidimą lazeriais, bet ir vietą, kur galėsite pasivaišinti atsineštomis vaišėmis. Gimtadienio šventė kluba “KA-Ringas” – tai puiki pramoga, smagiai praleistas laikas ir daug gražių įspūdžių, emocijų, kurios leis prisiminti šventę ilgam. Tad kviečiame švęsti gimtadienius ne tik moksleivius, bet ir vyresnius mūsų žaidėjus, įmones, organizacijas. Jūsų šventę galime papildyti pabėgimų kambarių ar kartingų pramogomis. Patikėkite savo šventės idėjas mums, o mes pasistengsime jas išpildyti.

Gimtadienio šventei nepamirškite pakviesti draugų! Kvietimo šabloną rasite Dažniausiai užduodamų klausimų skilties pabaigoje.

Gimtadienio šventės programa

Paprastas gimtadienis

  •  1 val 20 min. žaidimas lazeriais su instruktažu (misijų kiekis priklauso nuo to kaip sekasi vykdyti komandoms skiriamas užduotis)
  • 30 min. vaišėms. Vaišės galimos tik po žaidimo. Žaidimo metu vaišintis nėra galimybių, nes dalyviai visą laiką užimti pramogoje ir nesėdi prie vaišių stalo nei minutei. Tarp misijų galima nebent atsigerti. Vaišės prieš žaidimą nerekomenduojamos, nes tam nėra skirto laiko ir dėl to dažniausiai žaidimas sutrumpėja dvigubai. Jeigu norite vaišes daryti prieš žaidimą, pasitarkite su mumis.

Super Gimtadienis

  • 1 val 45 min. žaidimas lazeriais su instruktažu (misijų kiekis priklauso nuo to kaip sekasi vykdyti komandoms skiriamas užduotis ir atidžiai išklausyti instruktažą).
  • Vienoje iš misijų vykdysite ne tik skirtą kovinę užduotį, bet ir ieškosite paslėptos lobio dėžutės. Rastą dėžutę turėsite atsidaryti po žaidimo lazeriais ir su joje rastu raktu atsirakinti lobį, esantį skrynioje. Skamba lengvai? Pabandykite. tereikia įveikti tris žingsnius: rasti dėžutę, sugalvoti kaip ją atidaryti ir įveikti skrynios spyną. Sunku? Bet verta! Skrynioje Jūsų lauks dovana! Lobio atrakinimo trukmė yra maždaug 5-10 min, tačiau jį galite atidarinėti ir vaišindamiesi savo atsineštomis vaišėmis.
    • Naujiena! Lobiui surasti galėsite pasinaudoti lobio ieškikliu, kuris artėjant prie lobio mirksės raudonomis ir žaliomis lemputėmis, parodydamas, kuria kryptimi keliauti link lobio.
  • 30 min. vaišėms. Vaišės galimos tik po žaidimo. Žaidimo metu vaišintis nėra galimybių, nes dalyviai visą laiką užimti pramogoje ir nesėdi prie vaišių stalo nei minutei. Tarp misijų galima nebent atsigerti. Vaišės prieš žaidimą nerekomenduojamos, nes tam nėra skirto laiko ir dėl to dažniausiai žaidimas sutrumpėja dvigubai. Jeigu norite vaišes daryti prieš žaidimą, pasitarkite su mumis. Lobio atrakinimo metu vaišintis galima.
  • Šventės pabaigai – sumušime saldžiąją pinjatą! Keletas smūgių lazda ir saldainių lietus jau čia! O gal per lengva? Taip. Todėl mes apsunkinsime šią užduotį ne tik užrišdami jums akis, bet ir paklaidindami Jus, kad būtų dar linksmiau. 

Tai ar pasiruošęs susprogdinti savo gimtadinio emocijas mūsų lazerių erdvėje?

Gimtadienio kaina

Paprastas gimtadienis: 12 eurų asmeniui .

Supergimtadienis: 12 eurų asmeniui  + 50 eur (už papildomą pusvalandį, lobį, pinjatą ir jų turinius)

Gimtadienio vieta: Kaunakiemio g. 5, Kaunas. Esant pageidavimui, galime atvykti į vietą (dėl kainos ir galimybių teiraukitės telefonu).