• Gimtadienio šventės

    Žaidimai lazeriais Laser tag
  • Įmonių vakarėliai

    Estafetės, turnyrai sodybose
  • +370 6149 0000

    Kaunakiemio g. 5, Kaunas

Puiki idėja gimtadienio šventei – apsilankymas su draugais klube “KA-Ringas”.vaiko gimtadienio svente Mes Jums galime pasiūlyti ne tik smagų žaidimą lazeriais, bet ir vietą, kur galėsite pasivaišinti atsineštomis vaišėmis. Gimtadienio šventė kluba “KA-Ringas” – tai puiki pramoga, smagiai praleistas laikas ir daug gražių įspūdžių, emocijų, kurios leis prisiminti šventę ilgam. Tad kviečiame švęsti gimtadienius ne tik moksleivius, bet ir vyresnius mūsų žaidėjus, įmones, organizacijas. Jūsų šventę galime papildyti protų mūšio žaidimu ar mago pasirodymu. Patikėkite savo šventės idėjas mums, o mes pasistengsime jas išpildyti.

Gimtadienio šventei dalyvius galite sukviesti naudodamiesi mūsų kvietimais. Susisiekite su mumis ir išsiųsime Jums kvietimo maketus, kuriuos atsispausdinę galėsite įteikti savo draugams, kad jie nepamirštų gimtadienio šventės datos ir žemėlapio, pagal kurį galės atvykti pas mus.

Gimtadienio kaina: 11 eurų asmeniui. (kolektyvams virš 10 asmenų dalyvio kaina yra 10 eur asmeniui)

Gimtadienio vieta: Kaunakiemio g. 5, Kaunas. Esant pageidavimui, galime atvykti į vietą (dėl kainos ir galimybių teiraukitės telefonu).

Gimtadienio šventės programa:

  •  1 val 20 min. žaidimas lazeriais su instruktažu (misijų kiekis priklauso nuo to kaip sekasi vykdyti komandoms skiriamas užduotis)
  • 30 min. vaišėms. Vaišės galimos tik po žaidimo. Žaidimo metu vaišintis nėra galimybių, nes dalyviai visą laiką užimti pramogoje ir nesėdi prie vaišių stalo nei minutei. Tarp misijų galima nebent atsigerti. Vaišės prieš žaidimą nerekomenduojamos, nes tam nėra skirto laiko ir dėl to dažniausiai žaidimas sutrumpėja dvigubai. Jeigu norite vaišes daryti prieš žaidimą, pasitarkite su mumis.