Įspūdingos „Bernvakario pramogos”

Bernvakario pramogos: apsauga nuo kočėlo
Bernvakario pramogos: Apsauga nuo kočėlo

Reikia įspūdingos bernvakario pramogos, aktyvios kolektyvui skirtos pramogos, kurią prisimintų ne tik jaunikis, bet ir visi draugai? Klubo aktyviems „KA-Ringas” arena lazerių mūšiams siūlo neišdildomus įspūdžius, gerą nuotaiką specialiai bernvakario idėjai sukurtame žaidime „Bernvakario pramogos„. Šio žaidimo metu ne tik smagiai kovosite „KA-Ringas” lazerių mūšio arenoje elektroniniais ginklais, bet ir turėsite surasti nuotaką, ją apsaugoti ir apginti nuo priešų, ieškoti kraičio, apginti turtus ir vykdyti kitas įdomias misijas.  Nuotaikingos misijos, įdomios užduotys, smagi kompanija ir visa tai suteiks neužmirštamus ir neišdildomus įspūdžius bernvakario šventėje. Mes negalime nukonkuruoti vestuvių įspūdžių, bet tik todėl, kad vestuvės skirtos švęsti vieną kartą, o scenarijų „Bernvakario pramogos” galite žaisti pas mus, kad ir kiekvieną savaitgalį.

Bernvakario pramogos: išskirtinės bernvakario idėjos

Išsakykite savo bernvakario pramogos pageidavimus, norus, specifinius jaunikio pomėgius ir mes galėsime drauge su Jumis paruošti dar daugiau įdomių staigmenų šiai šventei. Galbūt norite jaunikio priesaikos, įteikti netradicinę dovaną jaunikiui ar surengti kitokią netikėtą staigmeną šios bernvakario pramogos metu? Norite ne tik mūsų netradicinės bernvakario idėjos, bet ir savo sumanytų netikėtų staigmenų? Mes visuomet pasiruošę ne tik įgyvendinti Jūsų idėjas, bet esant poreikiui ir pasiūlyti savo netradicinius sprendimus bendraujant su šventės organizatoriais. Tiesiog išsakykite savo mintis, pageidavimus, o mes visa tai įkomponuosime į žaidimą „Bernvakario pramogos”, kad jaunikio lauktų kiek įmanoma daugiau staigmenų.

Bernvakario pramogos: šventės trukmė

Žaidimas „Bernvakario pramogos” trunka maždaug 1,5 valandos. Jūsų pageidavimu pridedant papildomas pramogas, paslaugas, šventės trukmė gali būti ilgesnė. Apie pageidaujamą ilgesnę šventę „Bernvakario pramogos” prašome informuoti rezervuojantis laiką, kad Jūsų šventės nereikėtų sutrumpinti dėl kitos atvykstančios kompanijos.

Bernvakario pramogos: šventės kaina

Jūsų šventei „Bernvakario pramogos” skirto standartinio scenarijaus kaina  35 Lt vienam asmeniui. Pageidaujant papildomų pramogų, specialių scenarijaus pakeitimų, pramogos kaina gali keistis atskiru susitarimu.

Bernvakario pramogos: šventės vieta

Bernvakario pramogos gali būti aktualios tiek vasarą, tiek žiemą, tiek Kaune, tiek bet kuriame kitame mieste. Klubas aktyviems „KA-Ringas” pasirūpins Jumis bet kokiu metu laiku, bet kokiu oru, kadangi šventę galite organizuoti mūsų patalpose, kur nebaisus nei lietus nei sniegas. Tačiau jei esate išsinuomavę sodybą, ar turite pasirinkę kitą renginio vietą, galbūt galite pasinaudoti galimybe surengti karingą pramogą būtent Jūsų pasirinktoje vietoje ir net nebutinai Kaune. Norėdami žaidimą „Bernvakario pramogos” organizuotis ne klubo aktyviems „KA-Ringas” patalpose būtinai apie tai paistarkite su mumis dėl žaidimo erdvės tinkamumo.

Bernvakario pramogos: papildomos sąlygos

Mažoji lazerių mūšio arena naudojama žaidimui „Bernvakario pramogos” kuomet Bernvakario dalyvių skaičius yra iki 10 asmenų. Didžioji lazerių mūšio arena žaidimui „Bernvakario pramogos” naudojama kuomet bernvakario dalyvių skaičius viršija 10 asmenų arba užsisakoma už papildomą mokestį.

Žaidėjų kiekis: iki 16 asmenų (dvi komandos po 8 žaidėjus)
Žaidimo sudėtingumas: 2 lygis
Žaidimo misijos:

  • 2 išsišaudymo misijos;
  • 2 gynybos misijos;
  • 2 puolimo misijos.

Iškilus klausimams, visuomet galite susisiekti su mumis skiltyje „Kontaktai” pateiktu telefono numeriu ar užklausos forma ir kartu surasti tinkamą sprendimą Jūsų bernvakario pramogai ar kitai šventei.