Mergvakario žaidimai

Netradiciniai mergvakario žaidimai
Netradiciniai mergvakario žaidimai

Mergvakario žaidimai gali būti ne vien tradiciniais žaidimais gamtoje. Kviečiame Jus išbandyti mergvakario pramogas klube aktyviems „KA-Ringas”. Specialiai šiai šventei skirtas mergvakario scenarijus ne tik pralinksmins Jus, bet ir opatirsite įspūdžių, kurie tikrai bus neišdildoma mergvakario šventės dalis. Scenarijus „Mergvakario žaidimai” skirtas specialiai merginų kompanijai ir gali būti dar papildytas konkretaus mergvakario kaltininkės asmeniniais gyvenimo prisiminimais, pomėgiais. Dažnai merginos bijo išbandyti pramogą išgirdę, kad reikės šaudyti, tačiau norime atkreipti dėmesį, kad aktyvi pramoga „Mergvakario žaidimai”, kaip ir kitos mūsų pramogos yra neskausmingos ir orientuotos ne į karinį pasišaudymą, bet į smagų, įdomų aktyvų laiko praleidimą tiek su šautuvais, tiek su įvairiomis misijomis, užduotimis, kurios tikrai ne tik praskaidrins nuotaiką, bet ir paliks neišdildomų įspūdžių net labiausiai šaudymo bijančioms mergvakario dalyvėms.

Mergvakario žaidimai: Kas vyksta žaidimo lazeriais metu?

Scenarijų „Mergvakario žaidimai” sudaro įvairios skirtingos misijos, kurių metu pasiskirstę į komandas kovosite elektroniniais ginklais. Atkreipiame dėmesį, kad elektroniniai ginklai nesukelia skausmo, nėra jokių šovinių, galinčių sukelti skausmą ar papuošti mėlynėmis prieš vestuves. Žaidimo metu gaunate įvairias misijas, kurių metu išsiaiškinsite kas dominuos šeimoje, įvertinsite ar draugės gins pakankamai jaunąją tiek šeimoje, tiek žaidimo aikštelėje, mokysitės ieškoti vyro paslėptų turtų. Kiekvienos misijos metu renginio vedėjas pristato tiklus, žaidimo eigą ir paruošia areną lazerių žaidimui. Netikėtos misijos, nenuspėjama jų pabaiga, gera nuotaika ir smagipramoga laukia Jūsų scenarijaus „Mergvakario žaidimai” metu.

Mergvakario žaidimai: papildomos idėjos

Scenarijaus „Mergvakario žaidimai” metu galime pasiūlyti ne vien žaidimą lazeriais su smagiomis misijomis, bet ir papildomas pramogas, kurių Jūs pageidaujate. Galime pasiūlyti padovanoti nuotakai netikėtą mergvakario dovaną, kurią gali paruošti tiek mūsų komanda, tiek Jūsų kompanija. Patartina rezervuojantis laiką perspėti apie savo sumanymus ir mes tuomet pasistengtume viską įkomponuoti į mūsų scenarijų „Mergvakario žaidimai”. Rezervuojant laiką, galite informuoti mus apie jaunosios pomėgius ar kokius gyvenimo įvykius, apie kuriuos norėtumėte priminti per mergvakarį. Tokiu atveju scenarijų „Mergvakario žaidimai” galėsime pakoreguoti ir įtraukti keletą suasmenintų misijų, kurios nuotaką dar albiau turėtų nustebinti.

Mergvakario žaidimai: šventės trukmė

Žaidimas lazeriais „Mergvakario žaidimai“ trunka maždaug 1,5 valandos. Jūsų pageidavimu pridedant papildomas pramogas, paslaugas, šventės trukmė gali būti ilgesnė. Apie pageidaujamą ilgesnę šventę „Mergvakario žaidimai“ prašome informuoti rezervuojantis laiką, kad Jūsų šventės nereikėtų sutrumpinti dėl kitos atvykstančios kompanijos.

Mergvakario žaidimai: šventės kaina

Jūsų šventei „Mergvakario žaidimai“ skirto standartinio scenarijaus kaina  35 Lt vienam asmeniui. Pageidaujant papildomų pramogų, specialių scenarijaus pakeitimų, pramogos kaina gali keistis atskiru susitarimu.

Mergvakario žaidimai: arena lazerių žaidimui

Mergavakario žaidimai reikalingi tiek vasarą, tiek žiemą, tiek Kaune, tiek bet kuriame kitame mieste. Klubas aktyviems „KA-Ringas“ pasirūpins Jumis bet kokiu metu laiku, bet kokiu oru, kadangi šventę galite organizuoti mūsų patalpose, kur arena laizerių žaidimui įrengta uždaroje erdvėj ir nebaisus nei lietus nei sniegas. Tačiau jei esate išsinuomavę sodybą, ar turite pasirinkę kitą renginio vietą, galbūt galite pasinaudoti galimybe surengti karingą pramogą būtent Jūsų pasirinktoje vietoje ir net nebutinai Kaune. Norėdami pramogą „Mergvakario žaidimai“ organizuotis ne klubo aktyviems „KA-Ringas“ arenoje būtinai apie tai pasitarkite su mumis dėl žaidimo erdvės tinkamumo arenos lazerių žaidimui įrenti.

Mergvakario žaidimai: papildomos sąlygos

Maksimalus žaidėjų kiekis scenarijui „Mergvakario žaidimai”: iki 16 asmenų (dvi komandos po 8 žaidėjus) Žaidimo sudėtingumas: 2 lygis Žaidimo misijos:

  • 2 išsišaudymo misijos;
  • 2 gynybos misijos;
  • 2 puolimo misijos.

Iškilus klausimams, visuomet galite susisiekti su mumis skiltyje „Kontaktai“ pateiktu telefono numeriu ar užklausos forma ir kartu surasti tinkamą sprendimą Jūsų mergvakario pramogai ar kitai šventei.