Idėjos šventei

Reikia idėjos šventei? Norite kažko neįprasto, įdomaus, kuo galėtumėte nustebinti šventės „kaltininką”? Dovanokite ne daiktus, dovanokite įspūdžius! Susisiekite su mumis ir rasime idėją Jūsų šventei. Mes Jums galime pasiūlyti tiek nuotaikingą žaidimą iš mūsų siūlomų scenarijų, tiek pasiūlyti proginius žaidimus, skirtus konkrečios šventės tematikai. Galime pasiūlyti idėjas gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui, įmonės kolektyvo šventei, verslo partnerių vakarėliui ir kitoms progoms.

Bernvakario pramogos

„Bernvakario pramogos” – specialiai bernvakario tematikai sukurtas scenarijus, kurio metu vykdomos misijos skirtos supažindinti jaunikį su jo būsimąja žmona, rasti jaunosios kraitį bei jį apginti. Bernvakario idėjos visada gali būti pritaikytos konkrečiam jaunikiui, parenkant įvairias papildomas pramogas ir paslaugas. Daugiau informacijos skaitykite skiltyje „Bernvakario pramogos”.

Mergvakario žaidimai

„Mergvakario žaidimai” – tai netradiciniai mergvakario žaidimai „KA-Ringas” arenoje lazerių mūšio metu. Dažnai merginos bijo, kad tai yra karinė pramoga ir stengiasi ieškoti labiau mergaitiškos mergvakario idėjos. Tačiau mes pasirįžę sugriautį šį stereotipą ir išmokyti merginas kovoti dėl vietos būsimoje šeimoje kaip ir „KA-Ringas” erdvėje žaidžiant mergvakario šventei sukurtą specialų scenarijų „Mergvakario žaidimai”. Tai ne tik linksma pramoga, nepaliekanti jokių mėlynių, nesukelianti skausmo ir nepriverčianti naršyti po uodų kupinus krūmynus, bet ir neįtikėtinai nuotaikingas žaidimas, ieškant jaunikio, jo turtų, ir galiausia stengiantis jį apsaugoti nuo visų kitų mergvakario šventėje dalyvaujančių merginų. Subalansuota merginoms, tinka ir vaikinams, tačiau šypsena, gera nuotaika ir neišdildomi įspūdžiai tikrai bus ilgas prisiminimas apie įspūdingą mergvakarį. Rekomenduojame pasirinkti klubą aktyviems „KA-Ringas” mergvakario idėjoms, kadangi aktyvios pramogos ir netradicinis scenarijus „Mergvakario žaidimai” – tai užtaisas gerai nuotaikai ne tik šventės vakarui. Daugiau informacijos apie mergvakario pramogas klube aktyviems „KA-Ringas” skaitykite skiltyje „Mergvakario žaidimai”