Dažniausiai užduodami klausimai

Kas tai yra lazerių erdvė?
Kiek žmonių gali žaisti vienu metu lazerių erdvėje?
Ar žaidimas lazeriais gali vykti ne lazerių erdvėje?
Kokia apranga reikalinga žaidimui lazeriais?
Kiek laiko trunka žaidimas lazeriais?
Kaip rezervuoti laiką lazerių erdvėje?
Ar galima pasivaišinti vaišėmis po žaidimo?
Ar žais tik mano draugai, ar bus ir svetimų žaidėjų?
Ar turite kvietimų maketą?


Kas tai yra lazerių erdvė?

Lazerių erdvė – tai žaidimas lazeriais, o tiksliau elektroniniais ginklais, kurie šaudo infraraudonaisiais spinduliais. Žaidimas lazeriais gali būti skirtas ne tik priešininkų iššaudymui, bet ir įvykdyti įvairias misijas, pvz. vėliavėlės parnešimui ar paslėptų lobių suradimui. KA-Ringas siūlo ne valandinį šaudymą lazeriais, bet įvairių scenarijų ir misijų įvairovę, apie kuriuos daugiau galite rasti aprašyta mūsų skiltyje Lazerių erdvė

Kiek žmonių gali žaisti vienu metu lazerių erdvėje?

Vienu metu lazerių erdvėje gali žaisti iki 14 žaidėjų. Esant didesniam žaidėjų skaičiui rekomenduojame rinktis žaidimą Turnyras, kurio metu sudaromas specialus scenarijus priklausomai nuo žmonių kiekio ir pageidajamos trukmės. Tačiau pažymime, kad pasirinkus bet kurį žaidimą lazeriais, vienu metu turi žaisti ne mažiau kaip 6 žaidėjai (dvi komandos po tris žaidėjus), kadangi mažiau žaidėjų neužtenka įdomiam ir smagiam žaidimui.

Ar žaidimas lazeriais gali vykti ne lazerių erdvėje?

Žaidimas lazeriais gali būti organizuojamas bet kuriose kitose patalpose, sodybose, lauko aikštelėse. Tai aktyvi pramoga, kuri gali būti organizuojama įvairiose šventėse, pvz. bernvakaryje, sąskrydyje, organizacijos šventėje, verslo partnerių renginyje.

Kokia apranga reikalinga žaidimui lazeriais?

Žaidimas lazeriais vyksta uždarose patalpose (jei neužsakyta kitaip), todėl galima rengtis be kokia Jums patogia apranga. Priešingai nei dažasvydis ar šratasvydis, ši pramoga neįpareigoja pasirūpinti specialia apranga, o reikalingą šalmą bei liemenę mes Jums suteiskime kartu su šautuvu be jokių papildomų mokesčių.

Kiek laiko trunka žaidimas lazeriais?

Žaidimas lazeriais susideda iš įvairių 5-15 minučių trukmės misijų. Bendras žaidimo laikas priklauso nuo pasirinkto scenarijaus ar šventės pobūdžio. Įprastas žaidimas trunka 1 val 30 min įskaitant instruktažą.

Kaip rezervuoti laiką lazerių erdvėje?

Norėdami suorganizuoti draugams žaidimą lazeriais, tiesiog turėtumėte mums paskambinti ir pasiteirauti ar Jūsų pageidaujamu laiku nėra rezervuota lazerių erdvė. Jei bus rezervuotas Jūsų pageidaujamas laikas, mes Jums pasiūlysime kitus laisvus laikus. Jei neturite galimybės paskambinti, parašykite mums facebook asmenine žinute arba rezervuokite renginį facebook skiltyje „Užsakyti dabar” (https://www.facebook.com/pramoguerdve/ ). Mūsų kontaktus rasite skiltyje Kontaktai

 Ar galima pasivaišinti vaišėmis po žaidimo?

Klubas aktyviems „KA-Ringas” neteikia viešojo maitinimo paslaugų, todėl negali pasiūlyti vaišių Jūsų šventei. Tačiau galime suteikti vietą, kurioje Jūs galėsite suvalgyti gimtadienio tortą ar pasivaišinti kitomis savo atsineštomis vaišėmis. Apie pageidavimą pasivaišinti vaišėmis būtina informuoti rezervuojant laiką žaidimui lazeriais, priešingu atveju lazerių erdvė bus rezervuota tik Jūsų žaidimui.

Labai svarbu: Niekada neplanuokite vaišių prieš žaidimą. Taip pat žaidimo metu nėra numatyta pertraukų vaišėms, o žaidėjai žaidžia visos misijos metu ir nebūna taip, kad jeigu nušovė, tai sėdi ir nieko neveikia)

 Ar žais tik mano draugai, ar bus ir svetimų žaidėjų?

Žaidėjai suburia tiek savo, tiek priešininkų komandas iš savo draugų, kolegų. Klubas „KA-Ringas” neorganizuoja skirtingų kompanijų žaidimų vienu metu. Žaidimas lazerių erdvėje vadinasi „Draugų mūšis”, nes jums nereikia derintis prie svetimų žmonių ir galite smagiai jaustis savo draugų būryje.

Pastaba: tai negalioja specialių renginių metu.

Ar turite kvietimų maketą?

Jei organizuojate savo gimtadienio šventę ir norite draugus pakviesti ne tik žodžiu, bet įteikdami jiems kvietimus, tuomet galite užsukti pas mus pasiimti atspausdintų kvietimų arba parsisiųsti mūsų maketą ir atsispausdinti jį spalvotu spausdintuvu (rekomenduojame spausdinti spalvotu spausdintuvu, kadangi spalvotame spaudinyje geriau matosi makete esantis planas kaip pas mus atvykti)