Žaidimas lazeriais – nemokamai

Norite laimėti žaidimą lazeriais nemokamai? Tai šansas Jums. Dalyvaukite žaidime ir laimėkite nemokamą žaidimą sau ir savo draugams.

Akcijos taisyklės:

– Žaidimas prasideda 2015-01-01 d. ir vyksta kiekvieną mėnesį. Apie akcijos nugalėtojus skelbsime Facebook socialiniame tinkle.

– Įveskite trijų draugų elektroninio pašto adresus ir išsiųskite kvietimą dalyvauti žaidime. Jei visi trys draugai patvirtins, kad nori dalyvauti šiame žaidime, Jūsų komanda dalyvaus mėnesio loterijoje.

– Kiekvieną mėnesį išrinksime po dvi komandas, kurios turės galimybę susigrumti tarpusavyje;

– viena komanda bus renkama burtų keliu, o kita komanda nugalėtoja bus pripažinta ta, kuri Facebook pranešime surinks daugiausia „patinka” paspaudimų (kiekviena komanda patvirtinusi dalyvavimą bus įtraukta į FB pranešimo apie žaidimą komentarų skiltį);

– laimėto žaidimo laiką paskirs organizatoriai;

– prizas į pinigus nekeičiamas;

– nugalėtojams bus suteiktas nemokamas 1 val. trukmės žaidimas lazeriais nemokamai. Žaidimo misijas parenka organizatoriai.

Registracijos forma:

    Jūsų vardas ir pavardė (būtina)

    Jūsų komandos pavadinimas (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina)

    Jūsų draugų el. pašto adresai (būtina)

    Informuojame, kad siųsdami informaciją ir registruodami komandą, patvirtinate, jog sutinkate dalyvauti žaidime ir gauti klubo aktyiems "KA-Ringas" pranešimus elektroniniu paštu.