Aktyvios pramogos

Lazerių erdvė

turnyras-5x5

Žaidimas lazeriais

Žaidimas lazerais, kuriame nenaudojami jokie dažų ar šaratų šoviniai. Išskirtinė lazerių erdvė „KA-Ringas”, tiek savo žaidimo pabūdžiu, tiek žaidimui lazeriais skirta arena.

 Turnyras 5×5

Turnyras startuoja jau 2016m. spalio 24d.

Turnyras  – puiki pramoga praskaidrinti niūrius rudens vakarus ir siekti nugalėtojo taurės!

Aktyvios pramogos: Turnyrai

Aktyviosm pramogos: Akcijos

Turnyrai

Turnyrai skirti didsnėms žaidėjų grupėms. Tai aktyvi pramoga, tinkama verslo pramogoms, kolektyvų vakarėliams.

Akcijos

Informacija apie specialius pasiūlymus, akcijas, renginius. Nepraleiskite mūsų išskirtinių pasiūlymų!

 Bernvakario pramogos: apsauga nuo kočėlo

Aktyvios pramogos: atsakymai 

Idėjos šventei

Idėjos šventei: Bernvakario pramogos, Mergvakario žaidimai, Gimtadienio šventė, įmonių vakarėlių, įvairių proginių švenčių organizavimas, specialių scenarijų kūrimas. Pramogos Kaune ir ne tik.Bernvakario pramogos: Apsauga nuo kočėlo

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai į Jūsų užduodamus klausimus.

Aktyvios pramogos Kaune ir ne tik

Jei reikia aktyvios pramogos, išskirtinio laisvalaikio, įdomios šventės – visuomet galite kreiptis į mūsų komandą ne tik aktyvios pramogos lazerių mūšio arenoje, bet ir konkrečios šventės organizavimo, išskirtinės pramogos, scenarijaus sukūrimo klausimais. Visuomet galime aptarti Jūsų lūkesčius ir pasiūlyti idėjų, kurių visų savo tinklalapyje pristatyti neįmanoma. Lazerių mūšio arena, tankų kova, įvairios užduotys, scenarijai – visa tai „KA-Ringas” aktyvios pramogos Kaune ir ne tik, skirtos Jums ir Jūsų kolektyvui.

Aktyvios pramogos: lazerių erdvė „KA-Ringas”

Lazerių žaidimo „KA-Ringas” erdve ar jų mūšių arena vadinama pramoga, kurios metu žaidžiama elektroniniais šautuvais ir sukuriama unikalios aktyvios pramogos erdvė. Tai nėra lazerių šou, kuriuos matote švenčių metu. Klubo „KA-Ringas” lazerių mūšio arena  yra išskirtinė ne tik savo pramogos pateikimo išskirtine forma, unikalia šiai pramogai sukurta erdve lazerių žaidimams, netradiciniais scenarijais, misijomis. Lazerių mūįio erdvė „KA-Ringas” – tai puiki galimybė įspūdingai praleisti laisvalaikį su draugais, klase, darbo kolektyvu. Pažymėtina kad ši arena skirta ne tik paaugliams, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms, todėl galite apsilankyti net ir šeimomis, kad lazerių mūšio arenoje patirtais įspūdžiais galėtumėte dalintis net ir namuose. Unikali lazerių mūšio erdvė „KA-Ringas”, besiplečianti lazerių mūšio arena, nuolatos nauji scenarijai – visa tai laukia Jūsų ir Jūsų draugų! Aktyvios pramogos lazerių mūšio erdvėje „KA-Ringas” scenarijai aprašyti skiltyje „Lazerių erdvė KA-Ringas”

Aktyvios pramogos: Tankų mūšis

Aktyvios pramogos gali būti ne tik patiems bėgiojant lazerių mūšio erdvėje, bet ir valdant nuotoliniu būdu tankų modelius. Tankų mūšis – unikali aktyvi pramoga, kurios metu kiekvienas žaidėjas turi po vieną valdomą tanko modelį, kuris gali atlikti įvairius judesius, atkartojančius tikro tanko galimybes, tame tarpe ir šaudymą. Šaudymas tankais atliekamas infraraudonųjų spindulių pagalba, o kiekvienas tankas turi po 6 gyvybes. Tankais galima susiskirstyti tiek į komandas, tiek žaisti kiekvienam asmeniškai. Tankų mūšis – tai smagi, unikali pramoga, kuriai reikia aktyvios Jūsų draugų kompanijos.

Aktyvios pramogos – puikios idėjos Jūsų šventei!

Aktyvios pramogos – tai puikus būdas ne tik sukurti smagią šventės atmosferą, bet ir suteikti jos svečiams neišdildomų įspūdžių ir puikios nuotaikos. Mes galime pasiūlyti pramogas įvairiom šventėms su specialiai joms pritaikytais žaidimų scenarijais. Savo šventei galite rinktis standartinius  scenarijus „Bernvakario pramogos”, „Mergvakario žaidimai”, „Jaunosios pagrobimas”, „Pagauk prišlį” arba tiesiog informuoti mus apie šventės tematiką ir mes Jums sukursime specialiai Jūsų šventei skirtą scenarijų. Arena lazerių žaidimui gali būti puiki vieta ir gimtadienio, įmonės jubiliejaus, bernvakario, mergvakario ar kitų švenčių šventimui. Tačiau žaidimui lazeriais arena gali tapti ir Jūsų įmonės teritorija, kaimo turizmo sodyba ar kita vieta, kuri tinkama aktyviam judėjimui. Jei reikia idėjos šventei ar aktyvios pramogos – susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes pasistengsime papildyti Jūsų šventę nuostabiomis akimirkomis.

Aktyvios pramogos: Akcijos

Kiekvieną mėnesį klubas aktyviems „KA-Ringas” siūlo specialias akcijas, kurių metu aktyvios pramogos būna pasiūlomos už specialią kainą, pristatomas naujas scenarijus, organizuojami žaidimai kvietimams laimėti. Kviečiame aplankyti mūsų paskyrą Facebook svetainėje ir paspausti Patinka, kad gautumėte pranešimus apie specialius pasiūlymus ir apsilankytuėte dažniau pas mus. Būk aktyvus ir stebėk mus!