Žaidimas lazeriais „Lazerinis dažasvydis”

 

Žaidimas lazeriais "Lazerinis dažasvydis"
Žaidimas lazeriais „Lazerinis dažasvydis”

„Lazerinis dažasvydis” – tai žaidimas lazeriais, skirtas prisiminti dažasvydžio žaidimą, tik ne su dažų šoviniais, o elektroniniais lazerių erdvės KA-Ringas spinduliais.

Kuo išskirtinis šis scenarijus „Lazerinis dažasvydis”?

Lazerinis dažasvydis – tai žaidimas lazeriais, kurio metu vykdomos misijos paremtos ribotu gyvybių kiekiu ir tikslais, primenančiais dažasvydžio žaidimą, pvz. vėliavos parnešimas, bazės gynybą ir pan. Daugumoje mūsų siūlomų žaidimų žaidėjai turi galimybę atsigaivinti, vėl sugrįžti į kovos lauką, o žaidime „Lazerinis dažasvydis” kovose turite ribotą gyvybių skaičių ir neturite galimybės atsigaivinti.

 

Kodėl rinktis žaidimą „Lazerinis dažasvydis”, o ne tikrą dažasvydį?

Mes nesakome, kad tikras dažasvydis yra blogai ar, kad neišbandyti ir jo, tačiau siūlome Jums keletą išskirtinių žaidimo „Lazerinis dažasvydis” savybių, kurios Jums gali būti patrauklios:

  • Žaidimas lazeriais suteiks galimybę išsilaikyti ilgiau žaidime, nes Jūs turėsite 4 gyvybes, o ne vieną. Tai leis Jums išlikti ilgiau kovos lauke žaidime lazerniais, nei dažasvydyje;
  • Žaidimas lazeriais vyksta specialiai tam įrengtoje uždaroje patalpoje, todėl galite žaisti bet kokiu oru, vasarą ar žiemą, lyjant lietui ar sningant;
  • Žaidimas lazeriais – tai neskausmingas žaidimas, nes nėra rizikos pataikyti skausmingai iš dažų kamuoliuko, o elektroninių šautuvų skleidžiami infraraudonieji spinduliai yra visiškai nekenksmingi;
  • dažasvydis yra smagi pramoga nebijantiems kamuolių pataikymo, tačiau suteikia galimybę sukčiauti. Lazerinis dažasvydis – tai žaidima skurio metu turėsite ne tik galimybę išvengti kamuoliukų smūgių, bet ir priešininkai negalės sukčiauti nusivalydami dažus.

Žaidimas „Lazerinis dažasvydis“ sudarytas iš:

  • 4 šaudymosi misijų;
  • 4 skirtingų gynybos/puolimo misijų.

DĖMESIO! Žaidimo vedėjas bet kada gali papildyti žaidimą lazeriais „Lazerinis dažasvydis” papildomomis misijomis.

Žaidimo trukmė:
Žaidimas „Lazerinis dažasvydis“ trunka 1 val.

Žaidimo sudėtingumas: 1 lygis.

Žaidėjų skaičius: iki 16 žaidėjų aikštelėje, esant didesniam žaidėjų kiekiui komandose taikomas komandos nario keitimo modelio arba siūlomas žaidimas Turnyras.
Dėmesio! Šio žaidimo negalima žaisti mažesnėms nei 6 žaidėjų grupėms.

Kaina:
Žaidimas lazeriais „Lazerinis dažasvydis” kainuoja 9 € / 31,08 Lt vienam asmeniui. Pageidaujantiems prasitęsti žaidimą kiekvienas papildomas pusvalandis kainuos 3 € / 10,36 Lt.

Žaidimas lazeriais „Lazerinis dažasvydis” – puiki alternatyva dažasvydžiui, norintiems aktyvaus laisvalaikio ir linksmos pramgos bei siurprizų.