Naujienos

Registruojami prašymai „šauktiniams”

Kviečiame spausti „patinka” ir „dalintis” bei parašyti komentaruose, kuriomis dienomis galėtumėte sudalyvauti „šauktinių treniruotėse” klubo aktyviems „KA-Ringas” žaidime „Karo keliu”. Į žaidimą pakviesime ne mažiau 6 užsiregistravusių dalyvių, kurie turės galimybę nemokamai pažaisti klubo aktyviems aikštelėje, išbandyti įvarias misijas, pašaudyti elektroninaisi ginklais bei siekti pergalės prieš priešininkų komandą. Žaidimas vyksta Facebook svetainėje. Laimėtojus atrinksime balandžio pradžioje. Registracija galima iki kovo paskutinės dienos.

Sudaryti šauktinių sąrašai Kaune

Paskelbti šauktinių sąrašai
Paskelbti šauktinių sąrašai

Gauk nemokamą žaidimą lazeriais!

Nemokamus žaidimus vasario mėnesį laimėjo šie „šauktiniai”:

1. komanda „A-team”, sausio mėnesio žaidime „Žaidimas lazeriais nemokamai”;
2. komanda „Ateik ir nugalėk”, sausio mėnėsio žaidime „Žaidimas lazeriais nemokamai”;
3. šauktinis Mindaugas Ramančiukas, nugalėjęs FB žaidime „Ar išbandei Ka-ringas lazerius?”;
4. šauktiniai Kauno Žalgirio arenoje laimėje pakvietimus 4 asmenims  Manija žvaigždžių dienoje, vasario 24 d.

O be šiame sąraše išvardintų „šauktinių” dar tikrai ne vienas, kuris buvo pakviestas išbandyti ir pasitreniruoti į klubo Ka-ringas rengiamus žaidimus – lazerių kovas. Kviečiame dalyvauti ir laimėti, arba tiesiog surinkti savo komandą ir apsilankyti pas mus.

Tampame didžiausia lazerių žaidimo erdve Kaune

Karo keliu... Priešų belaukiant..

Klubo aktyviems „KA-Ringas” lazerių žaidimui skirta erdvė jau išplėsta ir šiuo metu siekia net 1000 kvadratinių metrų – tai dižiausia lazerių žaidimo erdvė Kaune. Nuo šiol žaidimus lazerių mūšio arenoje galėsite žaisti tiek ankstesnėje 500 kv.m. erdvėje, tiek visoje didžiojoje arenoje. Lazerių mūšio arena klube „KA-Ringas” nuo šiol gali priimti ne tik į dideles erdves, bet ir dideles Jūsų kompanijas. Vienu metu aikštelėje gali žaisti iki 16 žaidėjų, o vykdant Turnyrus galime pasiūlyti programas kolektyvams iki 32 žaidėjų.

 

Edukacinė programa „Knygnešiai ir žandarai” lazerių žaidime – naujiena Lietuvoje

Knygnešiai ir žandarai
Edukacinė progama „Knygnešiai ir žandarai”

Klubo aktyviems „KA-Ringas” komanda pristato visiškai naują eduakcinę programą, orientuotą į mokyklas, tačiau visiškai tinkamą ir draugų kompanijoms. Galvojate kur nukeliauti su klasės draugais per laisvą dieną ar po pamokų? Nenorite apsilankymų dideliuose prekybos centruose, ar ramių pasivaikščiojimų muziejuose? Pas mus Jūsų laukia aktyvi pramoga, istorinė pamoka, žaidimas kupinas linksmų įspūdžių ir visa tai vienoje edukacinėje programoje „Knygnešiai ir žandarai”. Visos programos metu Jūs ne tik kovosite dėl prizų pasiskirstę į žandarus ir knygnešius, bet ir išgirsite įdomių istorijų iš šio unikalaus Lietuvos istorinio periodo. Plačiau apie šią edukacinę programą skaitykite skiltyje „Knygnešiai ir žandarai”