Dovanok ne daiktus, dovanok įspūdžius!

dovana kupina įspūdžių - aktyvios parmogos lazerių erdvėje

Neišrinkai dovanos draugams, kolektyvui, artimiesiems, bernvakarui, mergvakariui ar kitai savo draugų rato šventei? Išeitis Tau! Viena dovana kupina įspūdžių, smagiai praleisto laiko ir nepamirštamų šventinių akimirkų visai kompanijai klubo KA-Ringas lazerių žaidime Draugų mūšis. Tiesiog pasikvieskite savo kompaniją pas mus arba padovanokite šventinį dovanų kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti visi drauge.

Kuponus galite įsigyti paskambinę mums  telefonu ar parašę elektroniniu paštu. Kontaktus rasite skiltyje „Kontaktai”

Kuponus galime atsiųsti elektroniniu paštu, pristatyti siuntomis ar įteikiant asmeniškai atskiru susitarimu ir nebūtinai Kaune.

Dovanų kuponas gali būti skirtas apsilankymui nuo 1 iki 10 asmenų. Kupono kaina priklauso nuo pasirinkto žaidimo ir norimo žaidėjų skaičiaus. Dovanų kuponai lazerių erdvėje

Dovanų kuponai gali būti įsigyjami žaidimui lazeriais pagal „Lobių sala” arba „Karo keliu”scenarijus.

Žaidimo dalyviai turės galimybę laimėti papildomas dovanas, staigmenas ar prizus atskirų misijų ar scenarijaus pabaigoje (pakvietimai i McDonalds restoranus, kvietimai į KA-Ringas klubo pramogas). Jei dovanų kuponas bus padovanotas dešimčiai asmenų, tuomet komandos varžysis ne tik dėl pergalių, bet ir dėl KA-Ringas nugalėtojo taurės.