• Gimtadienio šventės

  Žaidimai lazeriais Laser tag
 • Įmonių vakarėliai

  Estafetės, turnyrai sodybose
 • +370 6149 0000

  Kaunakiemio g. 5, Kaunas

Karo keliu lazerių erdvėje "KA-Ringas"Keliaukite “Karo keliu” Kaune lazerių erdvėje“KA-Ringas”. Žaidimas skirtas dviems komandoms, kurio metu ne tik reikės keliauti kupinais pavojų “KA-Ringas” apylinkių takais, bet ir stengtis nugalėti savo priešininkus, išlaisvinti įkaitą, kovoti dėl kasyklos, bunkerių. Bet visada svarbiausia nugalėti priešininką, kad nukeliauti karo keliu į tikslą ir pergalę. Žaidėjai galės pasirinkti ilguoju ar trumpuoju “Karo keliu” norės keliauti į pergalę. Trumpasis žaidimas truks iki valandos, o ilgasis iki 1 val. 30 min.  Naujasis “Draugų mūšio” žaidimas lazerių erdvėje orientuotas į komandas, kurios nori aktyvaus, judraus žaidimo, pramogos orientuotos į puolimą ir gynybą. Kiekviena pergalė laimėjusiai komandai padovanoja miestelio KA-Ringas turtus. Pergalė skiriama komandai, kuri žaidimo turi iškovojusi daugiausią turtų.

Žaidimas “Karo keliu” sudarytas iš:

 • 2 skirtingų šaudymosi misijų;
 • 2 skirtingų gynybos/puolimo misijų;
 • Ilgasis žaidimas “Karo keliu” suteikia 2 papildomas misijas.

DĖMESIO! Žaidimo vedėjas bet kada gali papildyti žaidimą lazeriais papildomomis misijomis.

Žaidimo trukmė:
Kelionė trumpuoju “Karo keliu” trunka 1 val.
Kelionė ilguoju  “Karo keliu” trunka 1 val. 30 min.

Žaidimo sudėtingumas: 1 lygis.

Žaidėjų skaičius:  iki 16 žaidėjų aikštelėje, esant didesniam žaidėjų kiekiui komandose taikomas komandos nario keitimo modelio arba siūlomas žaidimas Turnyras.
Dėmesio! Šio žaidimo negalima žaisti mažesnėms nei 8 žaidėjų grupėms.

Kaina:
Bilietas į kelionę trumpuoju “Karo keliu” kainuoja 9 € / 31,08 Lt . Bilietas į kelionę ilguoju  “Karo keliu” kainuoja 12 € / 41.43 Lt.