Žaidimas „Knygnešiai ir žandarai”

knygnešiai ir žandaraiJums patinka istorijos apie knygnešius, žandarus, apie Lietuvos gilią praeitį? Norite netradicinės pamokos? Siūlome išskirtinę pramogą Jums ir Jūsų draugams, mokytojams ir mokiniams, vaikinams ir merginoms, klasiokams ir klasiokėms! Tai naujas klubo aktyviems „KA-Ringas” scenarijus „Knygnešiai ir žandarai”, kupinas neišsildomų įspūdžių, istorijos faktų, įdomių praeities pasakojimų.

Istorijos pamoka – žaidimas lazeriais?

Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai” sukurtas orientuojantis į įdomų edukacinių dienų praleidimą mokytojams ir moksleiviams. Šio scenarijaus metu galėsite susipažinti su Lietuvos praeitimi apie knygnešių pavojingą, tačiau labai naudingą darbą, o pasiskirstę į dvi komandas – žandarus ir knygnešius – skirtingų misijų metu vykdysite užduotis knygnešių išsaugojimui ar suėmimui, priklausomai nuo komandos kuriai priklausysite. Šis žaidimas lazeriais ne tik aktyvi pramoga, bet ir netradicinė istorijos pamoka. Žaidimo metu vykdysite misijas apipintas istorijomis apie knygnešius, sieksite išsaugoti arba pagrobti knygnešius, jų knygas ir dokumentus, kovosite dėl didžiausio KA-Ringas kaimo lobio – lietuviškos knygos. Šis žaidimas ne tik kupinas įdomių istorijų, naujų misijų, įdomių scenarijaus posūkių, bet ir prizų bei siurprizų. Žaidimo eigoje Jūs galite iškovoti Jums dovanojamą knygą ar kitą siurprizą, o žaidimo lazeriais pabaigoje Jūsų laukia KA-Ringas nugalėtojo taurė.

Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai“ sudarytas iš:

  • 3 skirtingų šaudymosi misijų;
  • 3 skirtingų gynybos/puolimo misijų.

DĖMESIO! Žaidimo vedėjas bet kada gali papildyti žaidimą lazeriais papildomomis misijomis.

Žaidimo trukmė:

iki 16 asmenų grupei:
Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai” trunka apie 1 val. 30 min.  (Rekomenduojame susiplanuoti 2 valandas laisvo laiko šiai pramogai, jei tęsite ekskursiją keliaudami į kitus objektus)

Nuo 17 iki 24 asmenų grupei:
Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai”, pasiskirsčius į tris komandas iki 8 žaidėjų vienoje, trunka apie 2 val. 15 min.  (Rekomenduojame susiplanuoti 2,5-3 valandas laisvo laiko šiai pramogai, jei tęsite ekskursiją keliaudami į kitus objektus)

Nuo 25 iki 48 asmenų grupei:
Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai”, pasiskirsčius į keturias-šešias komandas iki 8 žaidėjų vienoje, trunka apie 3-4 val.  (Rekomenduojame susiplanuoti 4 valandas laisvo laiko šiai pramogai, jei tęsite ekskursiją keliaudami į kitus objektus). Jei komandų skaičius daugiau nei trys, vienu metu aikštelėje visi žaidėjai žaisti negali, todėl grupė skeliama į dvi dalis ir kol vieni žaidžia aikštelėje, kitiems svečiams siūlome pažaisti stalo žaidimus arba protų mūšį.

 

 

Žaidimo sudėtingumas: 2 lygis.

Žaidėjų skaičius: Vienu metu aikštelėje gali žaisti iki 16 žaidėjų susiskirsčiusių į dvi komandas. Esant didesniam žaidėjų skaičiui, galima žaisti su pasikeitimais arba rinktis turnyrą, kuriame dalyvauti gali 3-4 komandos.
Dėmesio! Šio žaidimo negalima žaisti mažesnėms nei 8 žaidėjų grupėms.

Galimi prizai, dovanos:
Nugalėtojų taurė, knygnešių pasai, knyga apie Lietuvos praeitį

Kaina:

Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai” kainuoja:

8 € vienam asmeniui darbo dienomis iki 17 val
10 €  vienam asmeniui darbo dienomis nuo 17 val ir savaitgaliais.