Aktyvios pramogos mokykloms – nemokamai

Aktyvios pramogos mokykloms
Socialinė akcija
„Aktyvios pramogos mokykloms – nemokamai”

 

Klubas aktyviems „KA-Ringas“ skelbia socialinę akciją „Aktyvios pramogos mokykloms – nemokamai”. Šios akcijos metu klubas aktyviems „KA-Ringas“ dovanoja Lietuvos mokyklų mokytojams ir moksleiviams 60 nemokamų žaidimų „Knygnešiai ir žandarai“, kurių metu bus ne tik žaidžiama elektroniniais ginklais (angl. laser tag), bet ir pasakojama apie Lietuvos praeitį, knygnešių istorijas, jų sunkų darbą siekiant išsaugoti lietuvišką žodį.

Šios akcijos metu norime paskatinti moksleivių ir mokytojų tarpusavio bendravimą, parodyti, kad aktyvus laisvalaikis drauge gali sustiprinti jų bendravimo ir bendradarbiavimo ryšį ne tik žaidimo aikštelėje, bet ir sugrįžus į mokyklas.

Aktyvios pramogos: Žaidimas ir dovanos

Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos įšleista knyga, kurią galima laimėti sėkmingo žaidimo metu

Klubas aktyviems „KA-Ringas“ dovanojamos aktyvios pramogos skirtos ne tik moksleiviams, bet ir mokytojams. Nugalėtojams organizatoriai padovanos išskirtinio grožio ir unikalaus dizaino Nugalėtojų taurę. Akcijos dalyviams picerija „Pizza To Go“ dovanos didelę ir skanią picą, o Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla paruošė siurprizą – žaidimo metu bus galima iškovoti ne tik pergalę, bet ir pakovoti dėl žaidimo knygnešių kovos lauke paslėptos knygos „Jie kūrė pasaulio istoriją. Nuo 1789 m. revoliucijos iki Gerovės amžiaus“. Tačiau neverta nusiminti ir nalaimėjusiems šios įspūdingos enciklopedijos, nes Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla prisiminimui apie knygnešius, padovanos skirtukus knygoms. Tad akcijos dalyvių laukia ne tik puikiai praleistas laikas drauge žaidimo arenoje, nuostabūs prisiminimai iš aktyvios pramogos, bet ir  draugiškai praleistas laikas picerijoje „Pizza To Go”, bei neišdildomus įspūdžius primenančios dovanos ir Nugalėtojų taurė.

Kada vyks šios nemokamos aktyvios pramogos?

Socialinė akcija „Aktyvios pramogos mokykloms – nemokamai“ vyks iki 2014 m. gegužės 31 d.

Aktyvios pramogos: Kiek nemokamų žaidimų gali rezervuotis mokykla?

Akcijos metu viena mokykla galės rezervuotis ne daugiau kaip vieną žaidimą nemokamai, siekiant kad šios aktyvios pramogos pasiektų kuo daugiau mokyklų. Pageidaujantiems žaisti daugiau žaidimų bus suteiktos nuolaidos. Akcija galioja ne tik Kauno, bet ir visos Lietuvos mokykloms, kurioms rekomenduojame ekskursiją į Kauną pratęsti aplankant ir kitas įdomias Kauno vietas. Prisiminkite, aktyvios pramogos Kaune – tai puiki dovana visai kompanijai.

Akcijos taisyklės:

1. Viena mokykla gali pasinaudoti tik vienu nemokamu žaidimu;

2. Žaidime turi dalyvauti 10 mokyklos atstovų kompanija: pageidautina 5 moksleiviai ir 5 mokytojai, bet ne mažiau kaip 2 mokytojai;

3. Akcijoje gali dalyvauti tik moksleiviai ne jaunesni nei 14 metų amžiaus;

4. Norintys dalyvauti turi užpildyti paraišką ir patvirtintą direktoriaus parašu bei mokyklos antspaudu atsiųsti elektroniniu paštu info@ka-ringas.lt

DĖMESIO! Mokyklos kurios bandė registruotis faksu, prašome pakartotinai registruotis elektroniniu paštu, kadangi dėl techninių kliūčių negavome faksu siųstų paraiškų. Atsiprašome už nepatogumus ir laukiame regisruojantis.

5. 30 žaidimų skiriama Kauno miesto mokykloms, likę žaidimai skiriami visos Lietuvos mokykloms. Akcijos dalyviai bus atrenkami pagal paraiškos pateikimo laiką, todėl pramogos bus dovanojamos toms mokykloms, kurios užsiregistruos pirmesnės.

6. Papildomiems žaidimams bus taikomos nuolaidos (vienam papildomam žaidimui užsakomam tą pačią dieną 20% nuolaida, dviems papildomiems žaidimams taikoma 40% nuolaida)

7. Nemokami žaidimai bus dovanojami tik darbo dienomis iki 16 val. Su dalyviais bus kontaktuojama registracijos formoje nurodytais kontaktais ir suderinamas laikas iš anksto.

8. Kiekvienas akcijos dalyvis privalo ateidamas į klubą aktyviems „KA-Ringas” atsinešti pasirašytą susipažinimą su taisyklėmis. Jei dalyviui mažiau nei 18 metų, sutikima turi pasirašyti ir tėvai, globėjai ar kiti atsakingi už žaidėją asmenys. Žaidėjo sutikimo dalyvauti akcijoje forma

 

Akcijos organizatorius: klubas aktyviems „KA-Ringas”

Akcijos rėmėjai: picerija „Pizza To Go”, radijas „Tau”, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla