• Gimtadienio šventės

    Žaidimai lazeriais Laser tag
  • Įmonių vakarėliai

    Estafetės, turnyrai sodybose
  • +370 6149 0000

    Kaunakiemio g. 5, Kaunas

Aktyvios pramogos – šaudymas lazeriais

aktyvios pramogos Kaune

Šaudymas lazeriais (angl. Laser tag) tampa vis populiaresne pramoga, nes šis žaidimas lazeriais paremtas ne tik naujausiomis technologijomis, bet ir leidžia pasimėgauti puikia pramoga. 2013-06-01 d. atidarytas Klubas Aktyviems “KA-Ringas” , kuriame  Jūsų laukia aktyvios pramogos: šaudymas lazeriais, kovojimas radijo bangomis valdomais tankų modeliais.

“KA-Ringas” – aktyvios pramogos Kaune

“KA-Ringas” – tai puikios atyvios laisvalaikio pramogos: taktinės kovos lazerių erdvėje elektroniniais ginklais “Draugų mūšyje”, tankų mūšiai, ir visai netrukus įvairūs stalo žaidimai bei kitos pramogos. Ši naujoji šaudymo lazeriais laisvalaikio erdvė skirta atsipalaiduoti po darbų, mokslų, čia gali būti atšvęsti vaikų gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai. Jeigu Jums reikia išskirtinės bernvakario, mergvakario  idėjos, gimtadienio šventės, šios aktyvios pramogos kaip tik Jums ir Jūsų draugams.  Jums tereikia surinkti keletą draugų, išsakyti savo šventės idėja mums ir susiderinus laiką ateiti pasilinksminti pas mus įveikiant skirtingas misijas ir žaidimo scenarijus lazerių erdvėje “KA-Ringas”. Aktyvios pramogos klube “KA-Ringas” greičiausia taps pagrindine viso vakarėlio tema.

Lazerių erdvė “KA-Ringas”: Šaudymas lazeriais – ar tai saugu?

Lazerių erdvė “KA-Ringas”– Ar tai saugi aktyvi pramoga? Taip, šaudymas lazeriais visiškai saugu. Nors ši pramoga vadinama šaudymu lazeriais, tačiau žaidime lazeriais  nenaudojami visiškai jokie lazeriai. Žaidimas lazeriais (angl. Laser tag) ar tankais – tai žaidimas elektroniniais įrenginiais, tačiau juose nėra kenksmingų lazerių spindulių. Lazerių erdvė “KA-Ringas” – tai aktyvi pramoga nesukelianti skausmo, nemalonių pojūčių ar kitų nematomų sužeidimų.

Lazerių erdvė “KA-Ringas”: Žaidimas lazeriais – ar tai brangu?

Šaudymas lazeriais yra nebrangu, nes Jums kainuoja pasirinktas žaidimas lazeriais ir nėra jokių papildomų mokesčių už šovinius ar įrangos nuomą. Be to, lazerių erdvė “KA-Ringas” dažnai savo žaidėjus nustebina netikėtais siurprizais ar nuolaidomis sekantiems žaidimams.

Lazerių erdvė “KA-Ringas”: Išskirtinės aktyvios pramogos

Lazerių erevė “KA-Ringas” skirta Jums jeigu pasiilgote aktyvios pramogos, kažko nepatirto ar norite nustebinti draugus bei padovanoti jiems gerą nuotaiką.  Išskirtinis žaidimas lazeriais Kaune “KA-Ringas” Draugų mūšio erdvėje  bus tikrai teisingas Jūsų pasirinkimas!

Lazerių erdvė “KA-Ringas”: Kodėl būtent pas mus?

Lazerių erdvė KA-Ringas – tai naujoviška aktyvi pramoga. Tačiau kodėl rinktis būtent Klubą aktyviems “KA-Ringas”? Nes čia vyksta ne tik šaudymas lazeriais, bet ir žaidimo metu sulauksite netikėtų užduočių, misijų, scenarijų. Jei norite ne tik šiuolaikinės “laser tag” aktyvios pramogos, bet ir unikalaus jos išpildymo, apsilankykite pas mus.

Jei planuojate, kad žaidimas lazeriais bus Jūsų šventės dalimi, būtinai informuokite apie tai mus rezervuodami laiką žaidimui, nes tik tokiu atveju, galėsime pasiūlyti galbūt daugiau idėjų pramogai, negu aprašyta mūsų tinklalapyje. Naujausios technologijos, netikėtos misijos, jokio skausmo, begalė šypsenų ir neišdildomų įspūdžių – visa tai lazerių erdvėje “KA-Ringas”, kurioje vyksta šaudymas elektroniniais ginklais.

13 thoughts on “Lazerių erdvė “KA-Ringas”

Mindaugas rugpjūčio 3, 2013 at 7:50 pm

100 kart geriau nei bet kas panašaus ką teko bandyti, ir 1000 kartų geriau nei tikėjausi prieš apsilankydamas.

evelina rugpjūčio 15, 2013 at 9:29 am

Kas cia per pramoga?

KA-Ringas komanda rugpjūčio 17, 2013 at 2:26 pm

Tai kažkas panašaus į dažasvydį, tik tai vyksta eleketroniniais ginklais, todėl neskauda, nelieka mėlynių, neišsipurvinate. Be to, kiekvienas žaidimas įprasminamas misijomis, scenarijais ir tai suteikia visai kitą šios pramogos įprasminimą. Jei norite patirti tikrai smagių akimirkų, geros nuotaikos, tikrai verta išbandyti tai su savo draugais.

Matas rugsėjo 10, 2013 at 11:57 am

Labai patiko! Buvau rugsejo 7d. Su draugais gimtadieni svenciau labai patiko! Siulau jum sia pramoga!

gvidas spalio 12, 2013 at 12:23 pm

Buvo draugo gimtadienis ir man labai patiko.Patariu pabandyti.

Tacka spalio 14, 2013 at 6:52 pm

reikes isbandyti. o darbo laikas koks ?

karingas gruodžio 24, 2013 at 8:01 pm

Darbo laikas pagal susitarimą. Kada Jūs pageidaujate, jei tik laisva, tai ir priimame.

Bernadet Tefoletta sausio 11, 2014 at 6:16 pm

It was the most wonderful laser tag game I have ever played. I’m glad that my friends in Lithuania invited me for this original entertainment after our congress.

No name sausio 17, 2014 at 3:31 am

Thanks for the best game in my life! I certainly enjoyed playing it. I will come back
to club KA-Ringas in the future when I come to Kaunas. I has never seen this type of laser tag game, with so much possibilities and different scenarios. Nice job!

ingrida vasario 10, 2014 at 11:21 am

aciu uz super pramoga , vaikams gimtadienio proga si atrakcija labai patiko, buvo kupini ispudziu visa diena

augustas balandžio 17, 2014 at 6:41 pm

Žiauriai patiko šiandien draugas šventė čia savo gimtadienį. Aš ir čia švesiu!!!!!!!!!!!!

LIons liepos 17, 2014 at 8:08 pm

nuo kiek metu ten galima?

ka-ringas liepos 20, 2014 at 8:09 am

Rekomenduojama nuo 14, bet žaidė ir jaunesni (nuo 10 metų)

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.
*
*